Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRANSPORT PERSOANE

Număr anunț
DA41105127
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV SCOLAR LUGOJ (CUI 4269240)
Furnizor / câștigător
TILNED SRL (CUI RO20915296)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,47 RON
Valoare atribuită
1.983,47 RON
Data publicării
03.09.2026 11:12
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,47 RON

din 1.983,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.