Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE MARUNTE DE BIROU

Număr anunț
DA41104498
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "I.C. Bratianu" Hateg (CUI 4375003)
Furnizor / câștigător
ADACONI SRL (CUI RO2143414)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.413,83 RON
Valoare atribuită
4.413,83 RON
Data publicării
03.09.2026 10:46
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.413,83 RON

din 4.413,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.