Ofertă acceptată
Cumpărare directă
scoala M.EMINESCU-1357MP GPP1-194 MP GPN CELEIU 90 MP D.BUZDUN 1368MP CELEIU 1312 MP GPN4 220
- Număr anunț
- DA41103712
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DANUBIUS CORABIA (CUI 6219086)
- Furnizor / câștigător
- ELADO VIS - MARC SRL (CUI 24206475)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.420 RON
- Valoare atribuită
- 10.420 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:07
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.420 RON
din 10.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro