Ofertă acceptată Cumpărare directă

Litere Volumetrice - R706

Număr anunț
DA41103307
Autoritate contractantă
R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
Furnizor / câștigător
ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
03.09.2026 09:47
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.