Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale
- Număr anunț
- DA41103028
- Autoritate contractantă
- SCOALA 36 VASILE CONTA (CUI 17140483)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TECH SRL (CUI RO14664556)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.669,75 RON
- Valoare atribuită
- 4.669,75 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:34
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.669,75 RON
din 4.669,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro