Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere Ricoh P501, IM430, SP6430 şi MP2555

Număr anunț
DA41102282
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL MARAMURES (CUI 3695018)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA HQ SRL (CUI RO7816015)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.662 RON
Valoare atribuită
1.662 RON
Data publicării
03.09.2026 08:56
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.662 RON

din 1.662 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.