Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare-lucrari de constructii si instalatii completari ISU
- Număr anunț
- DA41101718
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATARCI (CUI 3897165)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272.482,12 RON
- Valoare atribuită
- 272.482,12 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:12
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272.482,12 RON
din 272.482,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro