Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa de alimentare PS-LED8, 12V, 20A, 110/220V
- Număr anunț
- DA41100686
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,68 RON
- Valoare atribuită
- 296,68 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:26
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296,68 RON
din 296,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro