Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOCUMENTATIE TEHNICA - INSCRIERE CONSTRUCTIE CRESA
- Număr anunț
- DA41097880
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
- Furnizor / câștigător
- GABOR D. RADU-LUCIAN - CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 27688123)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:07
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro