Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem All-in-One Lenovo AMD Ryzen™ 5 40 23.8", Full HD, IPS, 8GB LPDDR5, 512GB SSD, AMD Radeon™ 61

Număr anunț
DA41096730
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
STANDARD LIKEIT SRL (CUI 37742572)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065,29 RON
Valoare finală
2.065,29 RON
Data publicării
02.09.2026 12:15
Data finalizării
03.09.2026 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.