Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 30 baterii AA - Varta Long Life - pachet economic
- Număr anunț
- DA41106353
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca (CUI 4340579)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,32 RON
- Valoare atribuită
- 198,32 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:01
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,32 RON
din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro