Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MODERNIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC ÎN COMUNA SADOVA, JUDEȚUL SUCEAVA
- Număr anunț
- DA41106303
- Autoritate contractantă
- COMUNA SADOVA (CONSILIUL LOCAL SADOVA SUCEAVA) (CUI 4326779)
- Furnizor / câștigător
- ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI RO41166842)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758.576,50 RON
- Valoare atribuită
- 758.576,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:59
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
758.576,50 RON
din 758.576,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro