Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere containere modulare si grup sanitar

Număr anunț
DA41103220
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
DRILL CONT SRL (CUI RO27827930)
Cod CPV
70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.913 RON
Valoare atribuită
26.913 RON
Data publicării
03.09.2026 09:43
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.913 RON

din 26.913 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.