Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set accesorii RF

Număr anunț
DA41092566
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI RO10274437)
Cod CPV
31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.080 RON
Valoare atribuită
14.080 RON
Data publicării
02.09.2026 09:08
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080 RON

din 14.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.