Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare si incarcare stingatoare
- Număr anunț
- DA41105456
- Autoritate contractantă
- Comuna Robeasca (CUI 2808992)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI RO28126646)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230 RON
- Valoare atribuită
- 1.230 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 11:26
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.230 RON
din 1.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro