Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARAT SI REBOBINAT ELECTROPOMPA MARCA GRUNDFOS P=17KW/1500RPM

Număr anunț
DA41104709
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
ADAINA SERV SRL (CUI 16081311)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.418,81 RON
Valoare atribuită
10.418,81 RON
Data publicării
03.09.2026 10:54
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.418,81 RON

din 10.418,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.