Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare, reparare, reincarcare stingatoare

Număr anunț
DA41103124
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01490 PANTELIMON (CUI 25866577)
Furnizor / câștigător
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI RO28126646)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.933,92 RON
Valoare atribuită
5.933,92 RON
Data publicării
03.09.2026 09:39
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.933,92 RON

din 5.933,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.