Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filme DVE 35x43 cm
- Număr anunț
- DA41102063
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED SRL (CUI RO6502839)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.440 RON
- Valoare atribuită
- 16.440 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:39
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.440 RON
din 16.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro