Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat

BioVue RH/KELL,BioVue pt. Grupaj sanguin ABO/RH,Solutie Bliss (Ortho Bliss),Biovue Screen Ficin

Număr anunț
DA41101833
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI RO13362371)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.500 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
03.09.2026 08:22
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.900 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.