Ofertă acceptată Cumpărare directă

BICARBONAT DE SODIU 84 mg/ml/ HIDROCORTIZON HF 100 mg

Număr anunț
DA41098200
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.999 RON
Valoare atribuită
3.999 RON
Data publicării
02.09.2026 13:23
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.999 RON

din 3.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.