- Număr anunț
- DA41090700
- Autoritate contractantă
- Comuna Dumesti (Primaria Comunei Dumesti) (CUI 4540585)
- Furnizor / câștigător
- SEDCOM LIBRIS (CUI RO1972163)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409,11 RON
- Valoare atribuită
- 409,11 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 15:24
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409,11 RON
din 409,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro