Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale educative

Număr anunț
DA41097629
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
Furnizor / câștigător
AMA SALES EXPRESS S.R.L. (CUI 42603937)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,03 RON
Valoare atribuită
963,03 RON
Data publicării
02.09.2026 12:57
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,03 RON

din 963,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.