Ofertă acceptată Cumpărare directă

Argon (Ar) 5.0 (99,999 %vol) - 50 litri - 200 bar - 10,7 mc - UN1006

Număr anunț
DA41106107
Autoritate contractantă
Autoritatea de Sanatate Publica Ialomita (CUI 4232135)
Furnizor / câștigător
UNIGAZ SRL (CUI RO5247363)
Cod CPV
24111100-6 · Argon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
03.09.2026 11:51
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.