Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu produse sanitare ( Piata Centrala)

Număr anunț
DA41103477
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
RED INSTAL TEHNIC S.R.L. (CUI 45036748)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,16 RON
Valoare atribuită
161,16 RON
Data publicării
03.09.2026 09:55
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,16 RON

din 161,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.