Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță pentru managementul proiectului - Extindere retea de canalizare UAT Tasnad

Număr anunț
DA41102499
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
EUROGECON SRL (CUI 29529019)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
260.000 RON
Data publicării
03.09.2026 09:09
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260.000 RON

din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.