Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LACAT FRANARE SPATE STG+DR
- Număr anunț
- DA41103177
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- VALMA PIESE AUTO SRL (CUI 29056620)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,52 RON
- Valoare atribuită
- 697,52 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:41
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
697,52 RON
din 697,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro