Ofertă refuzată Cumpărare directă

Santuri pereate

Număr anunț
DA41102739
Autoritate contractantă
Comuna Bralostita (CONSILIUL LOCAL BRALOSTITA Jud. Dolj) (CUI 4554343)
Furnizor / câștigător
BRB TRANSCONSTRUCT SRL (CUI 32991440)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.860 RON
Valoare finală
65.860 RON
Data publicării
03.09.2026 09:20
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.