Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere ascensoare marfa si persoane perioada 15.09.2026 -31.12.2026
- Număr anunț
- DA41104732
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- ASEL S.R.L. (CUI RO5842778)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:56
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro