Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie motor auxiliar Automaturatoare, Bucher CityFant, 5000
- Număr anunț
- DA41103981
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE SALUBRITATE CAMPIA TURZII SA (CUI 23503516)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
- Cod CPV
- 50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.107,85 RON
- Valoare atribuită
- 8.107,85 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:19
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.107,85 RON
din 8.107,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro