Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Injectoare si Garnituri Utilaj JCB
- Număr anunț
- DA41103426
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATCA (CUI 4412225)
- Furnizor / câștigător
- BLAZON UTILAJE S.R.L. (CUI RO47836330)
- Cod CPV
- 50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.320 RON
- Valoare atribuită
- 8.320 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 09:53
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.320 RON
din 8.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro