Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INFORMATICE GHISEUL.RO

Număr anunț
DA41100975
Autoritate contractantă
Comuna Constantin Daicoviciu (Consiliul Local Constantin Daicoviciu) (CUI 3227718)
Furnizor / câștigător
CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI RO16913777)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.300 RON
Valoare atribuită
4.300 RON
Data publicării
02.09.2026 15:48
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.300 RON

din 4.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.