Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb cf referat necesitate atasat

Număr anunț
DA41074827
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
Furnizor / câștigător
A.M. GLENK TOCSTAR SRL (CUI 7604284)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.698 RON
Valoare atribuită
3.698 RON
Data publicării
31.08.2026 10:06
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.698 RON

din 3.698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.