Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitii servicii evaluare psihologica an 2026/2027
- Număr anunț
- DA41104810
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR. BERNADY GYORGY (CUI 6283259)
- Furnizor / câștigător
- COSA & ASOCIATII - SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE PSIHOLOGIE (CUI 22978304)
- Cod CPV
- 85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058 RON
- Valoare atribuită
- 2.058 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:59
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.058 RON
din 2.058 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro