Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMOBILIZATOR / GULER CERVICAL REGLABIL ADULT SI PEDIATRIC

Număr anunț
DA41103962
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA MEDICALA BRAILA (CUI 14248716)
Furnizor / câștigător
ROSALVAMED PLUS S.R.L. (CUI 43233441)
Cod CPV
35112000-2 · Echipament de salvare si de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,30 RON
Valoare atribuită
685,30 RON
Data publicării
03.09.2026 10:18
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,30 RON

din 685,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.