Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Curs VIDEO ASINCRON cu 20 credite CPR - Psihosomatică
- Număr anunț
- DA41101599
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
- Furnizor / câștigător
- CONFIDENT TRAINING & CONSULTING SRL (CUI 33702192)
- Cod CPV
- 80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 07:53
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.