Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare psihologica pentru angajare si predare in invatamant.-in orasul ARAD

Număr anunț
DA41089878
Autoritate contractantă
Colegiul National "Vasile Goldis (CUI 3520040)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE - ONEŢIU JANA LIVIA (CUI RO22015150)
Cod CPV
85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
01.09.2026 14:38
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.