Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de dezinfectie , dezinsectie si deratizare

Număr anunț
DA41105154
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncusi,, Pestisani (CUI 4666207)
Furnizor / câștigător
DEZINEB PREST SRL (CUI 34315330)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
03.09.2026 11:13
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.