Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 5,1% sub estimat
Achiziția de materiale pentru testare psihologică si alte materiale școlare pentru cab. școlare de psihopedagogie din unit. școlare din Sectorul 6, în cadrul proiectului “Dotarea prin PNRR a unit. șc. din Sect. 6” în cadrul apelul de proiecte F-PNRR-Dotari-2023, Dot. cu mobilier, mat. didactice și echip. digitale a unit. de învățământ preuniv. și a unităților conexe
- Număr anunț
- SCNA1136693
- Autoritate contractantă
- SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 968.300 RON
- Valoare atribuită
- 919.171 RON 5,1% sub estimat
- Data anunțului
- 03.09.2026 13:43
- Anunț de participare
- SCN1175704
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
05.06.2026 13:05
Loturi (2)
Estimat: 968.300 RON Adjudecat: 919.171 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale pentru testare psihologică | 835.000 RON | S.C. Idea Papel Distribution S.R.L. | 812.500 RON ↓2,7% |
| 2 | : Materiale pictură preșcolari | 133.300 RON | ALPHA INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. | 106.671 RON ↓20,0% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 42179344
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC AIR SERVICES S.R.L. CUI RO24659301
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALPHA INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO49351691
Valoare atribuită
919.171 RON
din 968.300 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 49.129 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.