În desfășurare Anunț de participare

Achiziția unui autovehicul hibrid plug-in (PHEV), nou, cu 5 locuri în cadrul proiectului „ACASĂ în Comunitate. Parteneriat pentru locuire incluzivă și servicii comunitare pentru persoane cu dizabilități din Bihor”, Cod SMIS 361148

Număr anunț
SCN1179462
Autoritate contractantă
Asociatia Romano-Germana Alsterdorf (CUI 13926381)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.000 RON
Data publicării
03.09.2026 15:15
Termen limită
16.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279275

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.