În desfășurare Anunț de participare

Furnizare Instrumente muzicale pentru desfășurarea activităților educaționale în cadrul Liceului de Coregrafie și Artă Dramatică ''Octavian Stroia'' Cluj-Napoca

Număr anunț
SCN1179468
Autoritate contractantă
LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA "O STROIA "CLUJ (CUI 5120750)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835.289,25 RON
Data publicării
03.09.2026 16:30
Termen limită
16.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279553

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.