În desfășurare
Anunț de participare
”Proiectare si executie lucrari reparatii capitale cladire arhiva” avand titlul proiectului Reabilitare Cladire cu destinatia Arhiva a O.C.P.I. Mehedinti
- Număr anunț
- SCN1179469
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.446.688 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 16:36
- Termen limită
- 30.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279608
Documente
Documentația de atribuire
- 2508_OCPI Arhiva - Plan de situatie_250919.dwg.p7s
- 2508_OCPI Arhiva - Planuri, fatade, sectiuni_250918.dwg.p7s
- 3.2. Proiect contract -signed.pdf
- 3.3. FORMULARE ARHIVA-signed.pdf
- 5153-documentatie atribuire sign.pdf
- AA Secom - hidranti exteriori-signed.pdf
- ACB-arhiva OCPI-signed.pdf
- Audit Depozit Arhiva Str. Serpentinei Rosiori, nr. 1A, mun. Drobeta Turnu -signed.pdf
- Aviz Distributie Oltenia SA-Arhiva-signed.pdf
- aviz mediu OCPI ARHIVA-signed.pdf
- Breviar arhiva OCPI rev 1 scan-signed.pdf
- caiet de sarcini sing.pdf
- CERTIFICAT URBANISM- arhiva-signed.pdf
- Expertiza arhiva OCPI rev.1 scan-signed.pdf
- Extras_Informare_38801-signed.pdf
- IE02-signed comprimat.pdf
- IE04-signed.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279608.pdf
- IS01-signed.pdf
- IS02-signed comprimat.pdf
- IS03-signed comprimat.pdf
- IS04-signed.pdf
- IS05-signed.pdf
- IS06-signed.pdf
- ISI01-signed comprimat.pdf
- IT01-signed.pdf
- IT02-signed comprimat.pdf
- IT02-signed.pdf
- IT03-signed comprimat.pdf
- Notificare asistenta de specialitate DSP NR. 7929 din 15.09.2025-signed.pdf
- OCPI Arhiva - AA Secom nr. 10.085 din 01.08.2025-signed.pdf
- OCPI Arhiva - Lista echipamente si FT-signed.pdf
- Plan de situatie-Arhiva-Aviz Distributie Energie Oltenia-signed.pdf
- Plan topografic OCPI_Arhiva-signed.pdf
- Planuri interventii-arhiva.dwg.p7s
- R.01-signed.pdf
- R.02-signed.pdf
- R.03-signed.pdf
- R.04-signed.pdf
- Raport incercari-Arhiva OCPI-signed.pdf
- Referat de verificare+legitimatie verificatori-signed.pdf
- Referat verificator A1, A2-Horvat Florica-signed.pdf
- Studiu geotehnic OCPI Arhiva-signed.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.446.688 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.