Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole pentru amenajarea spatiilor verzi
- Număr anunț
- DA41091529
- Autoritate contractantă
- R 361684 Banca Nationala a Romaniei
- Furnizor / câștigător
- SILVA GROUP LOGISTICS DIVISION SRL (CUI RO27794728)
- Cod CPV
- 03451000-6 · Plante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.345,96 RON
- Valoare atribuită
- 55.345,96 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 19:25
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.345,96 RON
din 55.345,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro