Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE ANUALA TABLOURI ELECTRICE,PRIZE DE PAMANT SI PARATRASNET

Număr anunț
DA41108410
Autoritate contractantă
SCOALA NR. 10 "MIHAIL SADOVEANU" VASLUI (CUI 19193077)
Furnizor / câștigător
VELASERV S.R.L. (CUI 43474954)
Cod CPV
71314000-2 · Servicii de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.150 RON
Valoare atribuită
4.150 RON
Data publicării
03.09.2026 13:38
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.150 RON

din 4.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.