Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavete / comprese abdominale chirurgicale/OMNISTRIP plasturi-URGENTA
- Număr anunț
- DA41107746
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- SINGERA LOGISTIC 2000 S.R.L. (CUI 46927332)
- Cod CPV
- 33141119-7 · Comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475 RON
- Valoare atribuită
- 2.475 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:07
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.475 RON
din 2.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro