Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE INTRETINERE SI REPARATII(ADEZIVI,VOPSEA LAVABILA, RIGIPS,TRAFALETI, PLASA, LAC, ETC)
- Număr anunț
- DA41107128
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
- Furnizor / câștigător
- NIC-COM-GEO SRL (CUI RO8283174)
- Cod CPV
- 44140000-3 · Produse pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.029,93 RON
- Valoare atribuită
- 15.029,93 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 12:37
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.029,93 RON
din 15.029,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro