Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi rutilici Speedarc 4x0450, 5.9 kg/pachet

Număr anunț
DA41105498
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
FURITECH SRL (CUI RO18151030)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.504,80 RON
Valoare atribuită
7.504,80 RON
Data publicării
03.09.2026 11:28
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.504,80 RON

din 7.504,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.