Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Sutura Urologie Bloc

Număr anunț
DA41103652
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.290,80 RON
Valoare atribuită
20.290,80 RON
Data publicării
03.09.2026 10:03
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.290,80 RON

din 20.290,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.