Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pietruire și reprofilare drum - Strada nr. 1 Nușfalău (între str. Katanga și DJ191C)

Număr anunț
DA41094310
Autoritate contractantă
Comuna Nusfalau (CUI 4291921)
Furnizor / câștigător
MIRGHIS & MAYER SRL (CUI 13425836)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare finală
30.000 RON
Data publicării
02.09.2026 10:29
Data finalizării
03.09.2026 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.