Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA41108476
- Autoritate contractantă
- G.P.P. NR.2 (CUI 32345571)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SA (CUI RO1760047)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,14 RON
- Valoare atribuită
- 955,14 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:40
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
955,14 RON
din 955,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro