Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASCA OXIGEN CU REZERVOR/NEBULIZATOR PENTRU ADULTI, STERILE-R16535/02.09.26 CPU
- Număr anunț
- DA41108464
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.473 RON
- Valoare atribuită
- 1.473 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:40
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.473 RON
din 1.473 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro